Czytelnia

Dziś zapraszam do zapoznania się z artykułem o wychowywaniu dzieci

Dzisiaj kilka słów na temat uzależnienia od internetu.

Wiosna – jeden z najbardziej radosnych okresów roku! Czy w tym czasie potrzebna jest pomoc psychologiczna?

Artykuł na temat podwójnego wiązania. Zapraszam do lektury!

Tym razem odpowiadam na pytanie jaka jest różnica pomiędzy psychologiem i psychoterapeutą. Kiedy najlepiej skorzystać z pomocy psychologa a kiedy można się udać do psychoterapeuty. Więcej w nowym artykule.

Zbliżają się Walentyki – do dobry okres, żeby porozmawiać o uczuciach. W tym szczególnym dniu nasuwa się refleksja dlaczego takich dni nie ma więcej. Czy rzeczywiście Walentynki są jakieś szczególne? Zapraszam do zapoznania się z artykułem.

Skąd biorą się problemy natury psychologicznej? Dlaczego przeżywamy frustrację, niepokój i negatywne emocje? Na te pytania odpowiada psycholog Legionowo w swoim artykule o cyklu doświadczenia Gestalt.

W najnowszy artykule poruszam zagadnienia związane z ludzką wolnością i codziennymi wyborami. W jaki sposób psycholog może wesprzeć w zrozumieniu problemów jakie napotykamy w życiu. Więcej na ten temat w oddzielnym artykule gabinet pomocy psychologicznej

Zapraszam do zapoznania się z publikacją zamieszczoną w czasopiśmie „Alkoholizm i Narkomania”, której jestem współautorką. Artykuł porusza problematykę depresji u Dorosłych Dzieci Alkoholików. Publikacja dostępna jest pod tym linkiem.