O mnie

Nazywam się Anna Wiewiórska.

Wykształcenie psychologiczne uzyskałam w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, studiując na wydziale Społecznej Psychologii Klinicznej (zobacz dyplom). Podejmując specjalistyczne szkolenie w obszarze psychoterapii, ukończyłam w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie „Program Pomocy Psychologicznej w ujęciu Gestalt” (zobacz dokument) –  który przygotował mnie do świadczenia profesjonalnej pomocy oraz interwencji psychologicznej. Obecnie kontynuuję rozwój moich kompetencji uczestnicząc w całościowym, 4 letnim szkoleniu w zakresie psychoterapii integracyjnej organizowanym przez Wrocławską Fundację Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii. Jestem członkiem Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

IMG_9542W ramach specjalizacji z zaburzeń nerwicowych odbyłam staż w Centrum Psychoterapii w Warszawie. Pracowałam z osobami chorymi onkologicznie oraz ich rodzinami w trakcie stażu w Hospicjum Domowym w Warszawie. Ukończyłam kurs „Problematyka wczesnej interwencji i zdrowia psychicznego małych dzieci” w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. Kilka lat pracowałam jako psycholog w przedszkolu i żłobku (Legionowo, Jabłonna, Warszawa), gdzie świadczyłam pomoc psychologiczną dla dzieci, rodziców oraz wychowawców. W moim gabinecie w Legionowie prowadzę prywatną praktykę w zakresie pomocy psychologicznej i psychoterapii dla osób dorosłych.
Psychoterapię rozumiem jako spotkanie, podczas którego człowiek, korzystający z tej formy pomocy, staje się bardziej świadomy różnych aspektów siebie – dzięki czemu może efektywniej kierować swoim życiem i lepiej funkcjonować. Szczególną wartością jest dla mnie ludzka wolność, którą ogromnie szanuję. Wierzę, że świadomość siebie bardzo pomaga w wykorzystaniu własnej wolności dla własnego dobra, co z kolei umożliwia wzięcie odpowiedzialności za własne szczęście.

Telefon kontaktowy: 608-640-143. Szczegółowe dane na stronie kontakt.